Spolupráca

Kto sme?

Žabka je zavedenou sieťou predajní potravín v Čechách, najmä  v Prahe a Stredočeskom kraji. Momentálne sme sa rozhodli vstúpiť aj na slovenský trh a koncom septembra 2020 plánujeme otvoriť náš prvý obchod  ,,Žabka“ aj v rámci Slovenska. Naším cieľom a víziou je poskytnúť zákazníkom ľahký a pohodlný nákup, ponúkať čo najširší sortiment, aby u nás vždy našli to, čo práve potrebujú.  Našim  zákazníkom chceme zabezpečiť ich maximálnu spokojnosť s obchodmi a službami Žabka.

1. apríla 2011 sa spoločnosť Žabka, a.s.  stala súčasťou skupiny Tesco v Českej republike. 1. októbra 2011 prebehla zmena názvu na Tesco Franchise Stores ČR, a.s., neskôr potom 4. januára 2016 sa právna forma spoločnosti zmenila na Tesco Franchise Stores ČR s.r.o Funguje ako samostatná spoločnosť skupiny Tesco, ktorá prevádzkuje sieť predajní potravín Žabka v Českej republike, predovšetkým v Prahe a širšom okolí, ale aj v ďalších lokalitách Stredných, Západných, Južných či Severných Čiech.

22. apríla 2020 vznikla zápisom do Obchodného registra spoločnosť Tesco Franchise Stores SR, s. r. o. ako dcérska spoločnosť TESCO STORES SR, a.s.. Funguje ako samostatná spoločnosť skupiny TESCO.

Otváraciu dobu sa snažíme vždy lokálne prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. Šírka sortimentu, umiestnenie vo vašej blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služieb je to, čo robí Žabku Žabkou.

Obchody fungujú vo forme franšízy, čo znamená, že sú prevádzkované nezávislými podnikateľmi podľa štandardov definovaných spoločnosťou Tesco Franchise Stores SR s.r.o.  Sieť predajní Žabka sa neustále rozrastá, preto stále hľadáme nových spolupracovníkov, ktorí s použitím Tesco know-how a využitím sily našej skupiny poskytnú svojim zákazníkom ten najpohodlnejší nákup.